• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

  • Oběd
  • Suspendisse efficitur
  • Uklízení listí
  • In ligula felis
  • Mauris sit amet auctor arcu

Jesle Radost

Jesle jsou umístěny v klidné zahradě mimo dopravní ruch, 10 minut chůze od Thomayerovy nemocnice, nebo lze přímo k zařízení pohodlně zajet autem. Celková kapacita je 18 dětí. Jesle jsou dětem k dispozici od pondělí do pátku a to od 6.00 do 19.00 hod. (po dohodě). Jesle jsou otevřeny celoročně včetně období letních prázdnin. Dětem poskytneme bezpečné, podnětné a pozitivní prostředí v pohodlném domáckém zařízení. Pečují o ně zkušené dětské sestřičky, denní program je zaměřen na celkový rozvoj psychomotoriky, řečových a sociálních dovedností s použitím Montessori pedagogiky.

Samotná výuka bude přirozeným způsobem stimulovat rozvoj hrubé a jemné motoriky a koordinace oka a ruky. Děti jsou záhy plynule zapojovány do běžných činností praktického života, jako např. nalévání, zametání nebo prostírání stolu. Přirozeným způsobem je stimulován nácvik samostatnosti, např. oblékání, stolování apod. Lekce zdvořilosti a vybraného chování jsou procvičovány denně, aby pomohly dětem být ohleduplné k ostatním a uměly se podělit či o něco požádat.

Profesionální péče

Montessori pedagogika

Zábavné kroužky

Co ještě POSKYTUJEME DĚTEM


Pro děti nabízíme každý pátek dopoledne kroužek Cvičení s jógovými prvky, který vede naše zkušená jogínka Petra, která se specializuje na práci s malými dětmi. Formou hry se děti seznamují s jednoduchými jógovými prvky, užívají si přirozeného pohybu, provádějí různá dechová cvičení. V ceně jeslovného tyto kroužky: Objevujeme angličtinu, Pohybově rytmický, Hudebně dramatický, Hravá dílnička pro šikovné ručičky, Mladý přírodovědec a ekolog, Zdatní kuchaři a kuchařinky. Na dovednosti dětí před nástupem do jeslí nejsou kladeny žádné požadavky.

06:00 - 08:00

Příchod do jeslí.

08:00 - 09:00

Téma dne a práce s Montessori pomůckami.

09:00 - 09:30

Dopolední svačina, úklid po svačině.

09:30 - 11:00

Pobyt dětí venku, při špatném počasí aktivity v herně.

11:00 - 12:00

Podávání oběda, úklid po obědě.

12:00 - 12:30

Hygiena dětí a ukládání ke spánku, možnost vyzvedávání dětí.

12:30 - 14:00

Spánek dětí.

14:00 - 14:30

Hygiena dětí a vyzvedávání dětí.

14:30 - 15:00

Svačina.

15:00 - 17:00 /19:00/

Vyzvedávání dětí, Montessori pomůcky, volná hra.

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní