• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

Jollyness is the one and only HTML5 website template you'll ever have to buy.

This is all for Just $15 pack!

PURCHASE NOW

Jesle Radost – FOTOGALERIE


Nahlédněte do fotogalerie a zvolte si kategorii dle barevného rozhraní, která vás zajímá.

Cras at ultrices neque

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Aliquam ac lacus vel tortor tempor luctus vitae ut orci.

Ut at sapien vitae risus bibendum posuere ac vitae ex. Etiam lobortis convallis pretium. Cras at ultrices neque. Vivamus vitae tincidunt purus. Duis tincidunt diam at leo varius placerat. Maecenas ornare maximus egestas. Integer congue, nulla id tempus laoreet, sem magna semper ex, sed laoreet sem neque eget augue. Ut tincidunt libero orci, ac condimentum nisl ornare sed. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc elementum quis erat a rutrum. In gravida ut ante vel molestie. Pellentesque sit amet ultrices nunc. Sed molestie mi nec eros lacinia, vel semper dui dictum.

Donec ac efficitur urna, id varius ipsum. Quisque sit amet sapien a ante viverra feugiat. Etiam vel facilisis tortor. Etiam venenatis enim sit amet ligula euismod vulputate. Vivamus non lectus ex. Donec porta sit amet quam mattis pellentesque. Phasellus tincidunt tincidunt ex a semper. Aenean erat purus, placerat ac tempus ac, aliquet quis diam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas eget elit turpis. Cras vehicula ex ipsum, ut volutpat metus sagittis ut.

Jollyness KEY FEATURES


Showcase your work with colorfull hover effect and seperate your works in categories

NÁŠ TÝM


S dětmi pracují kvalifikované a zkušené sestry. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému dítěti.

Petra

Věra

Lucka

Jana

Nino

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní