• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

Jollyness is the one and only HTML5 website template you'll ever have to buy.

This is all for Just $15 pack!

PURCHASE NOW

Jesle Radost – FOTOGALERIE


Nahlédněte do fotogalerie a zvolte si kategorii dle barevného rozhraní, která vás zajímá.

Cras nec est posuere

Duis nisl erat, faucibus eu lacinia eget, semper lobortis orci. Fusce vel lacinia ipsum. Curabitur feugiat quam a magna porta efficitur. Nunc nec vehicula nibh. Proin feugiat ultricies facilisis.

Cras nec est posuere, condimentum erat eleifend, fringilla elit. Nullam luctus id mi at aliquet. Suspendisse blandit dolor at sapien molestie fermentum. Etiam pulvinar magna eget magna pharetra, a congue tortor placerat. Quisque feugiat tellus orci, nec sodales sem ultrices quis. Nullam egestas felis a elit ornare, et dapibus diam bibendum. Fusce rutrum imperdiet ex, sed mattis leo finibus sed. Vivamus eget magna vitae urna tincidunt sollicitudin at id eros. Aenean non dolor scelerisque, pellentesque risus quis, congue nunc. Vestibulum tempus in tortor in placerat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

In hac habitasse platea dictumst. Nulla placerat nibh a malesuada pretium. Praesent tristique eget lacus a tincidunt. Vivamus efficitur pulvinar dui, sed porttitor felis egestas non. In nec placerat sapien. Ut vestibulum sagittis ligula in iaculis. Proin sit amet pretium nunc, at efficitur diam. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

Jollyness KEY FEATURES


Showcase your work with colorfull hover effect and seperate your works in categories

NÁŠ TÝM


S dětmi pracují kvalifikované a zkušené sestry. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému dítěti.

Petra

Věra

Lucka

Jana

Nino

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní