• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

Jollyness is the one and only HTML5 website template you'll ever have to buy.

This is all for Just $15 pack!

PURCHASE NOW

Jesle Radost – FOTOGALERIE


Nahlédněte do fotogalerie a zvolte si kategorii dle barevného rozhraní, která vás zajímá.

Vivamus accumsan

Pellentesque sit amet nunc mi. Nulla sed tincidunt enim. Vivamus accumsan, turpis sit amet feugiat aliquam, arcu risus viverra turpis, eget viverra ante ipsum ut risus.

Etiam dictum diam augue, eu sodales nulla gravida at. Vivamus rutrum tortor vitae tellus consectetur, ut porttitor ex sagittis. Donec blandit risus vel massa sagittis fringilla. Vestibulum ac lacinia neque, eget efficitur purus. Vestibulum ut ipsum est. Nullam vitae vulputate felis. Integer erat sem, malesuada vel mauris at, imperdiet pretium ante. Sed fringilla tincidunt nunc eget blandit. Maecenas efficitur sem non lacus ornare, convallis congue lectus gravida.

Vivamus dictum vitae nisi sed tempus. Aliquam condimentum bibendum dui ac accumsan. Vivamus mi libero, faucibus luctus turpis ultricies, dapibus vulputate neque. Nam elementum nisl metus, in rutrum magna auctor vitae. Vestibulum sed efficitur elit. Donec hendrerit dolor quis quam convallis semper nec a neque. Nullam dictum placerat ipsum at mattis. Quisque eget aliquam enim. Proin et magna pretium, volutpat urna sit amet, consectetur velit.

Jollyness KEY FEATURES


Showcase your work with colorfull hover effect and seperate your works in categories

NÁŠ TÝM


S dětmi pracují kvalifikované a zkušené sestry. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému dítěti.

Petra

Věra

Lucka

Jana

Nino

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní