• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

Jollyness is the one and only HTML5 website template you'll ever have to buy.

This is all for Just $15 pack!

PURCHASE NOW

Jesle Radost – FOTOGALERIE


Nahlédněte do fotogalerie a zvolte si kategorii dle barevného rozhraní, která vás zajímá.

Feugiat eros

Suspendisse mollis neque a sapien rhoncus rutrum. Aliquam ut felis et justo accumsan maximus. In ornare, lorem ut porta convallis, sapien massa luctus risus, vel pretium velit eros nec libero.

Maecenas at lobortis tortor, ut maximus nibh. Vestibulum a leo iaculis, volutpat mi at, feugiat eros. Duis sodales sapien consectetur sem aliquet feugiat. Suspendisse suscipit magna vel dictum ultricies.

Morbi volutpat fermentum orci ut feugiat. Integer eget metus mi. Nunc enim urna, facilisis et egestas sit amet, tempor sed risus. Nulla at dignissim diam, vitae volutpat arcu. Quisque et accumsan leo. Etiam bibendum neque ut est imperdiet, vitae tincidunt libero condimentum. Aliquam molestie ac dolor eu maximus. Aenean fermentum sed dui id volutpat. Suspendisse feugiat accumsan sem eget varius. Suspendisse libero ipsum, ultrices quis quam ut, ultrices ullamcorper purus. Sed eget arcu sed arcu sollicitudin volutpat. Fusce volutpat commodo mauris, a dignissim nisi mattis id. Nullam faucibus augue sapien.

Jollyness KEY FEATURES


Showcase your work with colorfull hover effect and seperate your works in categories

NÁŠ TÝM


S dětmi pracují kvalifikované a zkušené sestry. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému dítěti.

Petra

Věra

Lucka

Jana

Nino

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní