• Email: petra.macholdova@ftn.cz

  • Telefon: 731 128 227

Jollyness is the one and only HTML5 website template you'll ever have to buy.

This is all for Just $15 pack!

PURCHASE NOW

Jesle Radost – FOTOGALERIE


Nahlédněte do fotogalerie a zvolte si kategorii dle barevného rozhraní, která vás zajímá.

Morbi bibendum

Suspendisse potenti. Quisque at volutpat elit, et condimentum neque. Aliquam nec leo eros. In semper quam vel dui imperdiet, in tempus leo fringilla.

Morbi bibendum, leo ut ultrices porttitor, sem ipsum vulputate nibh, at commodo magna diam vel massa. Fusce varius odio sit amet purus sodales porta. Ut at ultricies dui, et semper quam. Cras in felis id lectus viverra bibendum. Cras porttitor volutpat urna et pulvinar. Quisque ullamcorper odio in euismod rutrum. Maecenas lobortis risus eget viverra rhoncus. Nullam sed ante id velit gravida feugiat.

Sed non ex tellus. Pellentesque volutpat sem eu euismod convallis. In vitae tortor in magna mattis congue ac sit amet ante. Vestibulum mollis fringilla quam in tristique. Ut sodales odio vitae nisi rutrum, sed euismod massa laoreet. Aenean non ante tortor. Vivamus non nunc condimentum, auctor est id, maximus velit. Donec mattis tellus id malesuada fermentum. Sed rhoncus posuere lectus nec imperdiet. Suspendisse potenti. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vestibulum at porttitor mauris, consectetur maximus enim.

Jollyness KEY FEATURES


Showcase your work with colorfull hover effect and seperate your works in categories

NÁŠ TÝM


S dětmi pracují kvalifikované a zkušené sestry. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému dítěti.

Petra

Věra

Lucka

Jana

Nino

CO o nás ŘÍKAJÍ KLIENTI


Do péče jesliček jsme s manželem dali už druhé naše dítko. Jsem nad míru spokojena a určitě bych neměnila. Děti se tu učí nejen samostatnosti, ale také pečovat o zvířátka, díky tomu jsme bez obav pořídili domu morčátka.

Martina Hladíková - Architektka

Jsem ráda, že jsem svěřila naší Leničku do Jeslí Radost. Vidět, jak je spokojená a líbí se ji v jesličkách je balzám na duši. Do předešlých jesliček nám chodila s pláčem, ale do Jeslí Radost se těší i díky zvířátkům o které se může starat.

Jana Feriová - Účetní